NEONY Reklamowe

NEONY świetlne

Neony świetlne są jedną z najciekawszych technologii wytwarzania reklam i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Rury neonowe zawierają w sobie mieszaninę gazów: argonu, neonu oraz ciekłej rtęci, które pod wpływem napięcia emitują bardzo jasne światło. Pozwala to na tworzenie rozmaitych wzorów i kolorów, co zostało już niejednokrotnie docenione przez naszych Klientów. Neony reklamowe mogą pełnić funkcję informacyjną, wisząc na elewacji budynku lub stanowić nieszablonową dekorację wnętrza.

Wyjątkowe neony reklamowe

Odpowiednio przygotowane neony świetlne mogą zastąpić szyld znajdujący się standardowo nad drzwiami biura lub lokalu. Ciekawe kształty przyciągną uwagę przechodniów w dzień, a światło w intensywnym kolorze z daleka będzie rzucało się w oczy po zmroku.
Neony to wspaniała reklama retro, przywodząca na myśl czasy, które wiele osób wspomina z ogromnym sentymentem. Warto zaznaczyć, że znów staje się modna i świetnie wpasowuje się w miejską architekturę. Oprócz tego neony doskonale sprawdzą się we wnętrzach – wykonaliśmy już wiele tego typu dekoracji, dzięki czemu nasze doświadczenie przełoży się na najwyższą jakość ozdoby.

Ze względu na różnorodność form oraz mnogość czynników, które wpływają na ostateczny koszt neonu, wyceny zawsze robione są indywidualnie. Niezależnie od tego, czy jesteś z Warszawy, czy okolic – skontaktuj się z Działem Handlowym, który wyceni neony reklamowe dla Twojej firmy.

Kontakt: dh@reklama-witek.pl,  tel. 504 603 700

 

Neony świetlne - radio Trójka

 

 

 

 

 

Neony reklamowe VR

Neony świetlne Bar

logo reklamy witek

Krótko o nas

Nasza firma z rynkiem reklamy jest związana od lat dziewięćdziesiątych. Widzimy, jak rynek reklamowy ewoluuje i zmienia się na naszych oczach. Staramy się być na bieżąco z nowościami, ale pamiętamy również o technologiach sprawdzonych, które po dziś dzień cieszą swoją prostotą i nietuzinkowością.

Witek Reklamy 2021 Warszawa © Realizacja: ZN Direct