KASETONY i GABLOTY reklamowe

Kasetony reklamowe

Kasetony z licem z plexi. Warszawa i okolice

Nasza propozycja to kasetony reklamowe z aluminiową ramą i licem wykonanym ze szkła akrylowego lub poliwęglanu komorowego. Zastosowane przez nas materiały pozwalają uzyskać wytrzymałą konstrukcję, która jest odporna na działanie promieniowania ultrafioletowego, rozciąganie oraz ściskanie. Szkło akrylowe nie blaknie pod wpływem światła słonecznego, dzięki czemu nasze kasetony doskonale nadają się jako podświetlane panele zewnętrzne. Warto zaznaczyć, że wykonane z pleksiglasu lico nie może mieć więcej niż 3 metry długości – jeśli zamówiony kaseton reklamowy ma być większy, stosujemy poliwęglan komorowy, który umożliwia stworzenie reklamy o długości do 6 metrów. Nasze kasetony reklamowe z licem z plexi można podziwiać w wielu miastach, w tym m.in. w Warszawie. Jesteśmy jednak w stanie wykonać je na zamówienie w każdym miejscu w Polsce – zapraszamy do ustalenia szczegółów!

Kasetony podświetlane z licem elastycznym

Oferujemy również kasetony reklamowe z ramą aluminiową i licem z tkaniny winylowej. Grafika kasetonu drukowana jest bezpośrednio na winylu. Wykonując ich wersje podświetlane, stosujemy oświetlenie modułami LED lub świetlówkami. Zaletą tego rodzaju kasetonu podświetlanego jest nieograniczony rozmiar lica – nawet przy dużej powierzchni reklamowej panel jest lekki, gdyż waży kilka razy mniej niż płyta plexi, dzięki czemu konstrukcja nośna jest znacznie tańsza. Istnieje możliwość wielokolorowego druku, przez co kasetony są jeszcze bardziej atrakcyjne. Powierzchnia wykonanej w ten sposób reklamy jest gładka, a aluminiowa rama umożliwia wymianę lica na nowe bez konieczności kupowania całego kasetonu.

Kasetony reklamowe z dibondu

Kasetony wykonane z warstwowej płyty typu dibond to także kasetony podświetlane. Charakteryzują się one frezowaną grafiką – przez otwory wydostaje się światło, dzięki czemu napis oraz logo doskonale prezentują się zarówno w dzień, jak i w nocy. Kasetony reklamowe z dibondu zazwyczaj nie wymagają malowania. Warto zaznaczyć, że jest to materiał odporny na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz czy promienie UV.

W celu ustalenia szczegółów dot. kasetonów reklamowych podświetlanych i nie tylko zapraszamy do kontaktu. Z chęcią podejmiemy się współpracy z klientami z terenów Warszawy, jak również okolic.

logo reklamy witek

Krótko o nas

Nasza firma z rynkiem reklamy jest związana od lat dziewięćdziesiątych. Widzimy, jak rynek reklamowy ewoluuje i zmienia się na naszych oczach. Staramy się być na bieżąco z nowościami, ale pamiętamy również o technologiach sprawdzonych, które po dziś dzień cieszą swoją prostotą i nietuzinkowością.

Witek Reklamy 2021 Warszawa © Realizacja: ZN Direct