KASETONY i GABLOTY reklamowe

Kasetony reklamowe

KASETONY Z LICEM Z PLEXI

Kasetony reklamowe z ramą aluminiową i licem z pleksiglasu lub poliwęglanu komorowego to tani i efektowny rodzaj reklamy. Mocna i trwała konstrukcja kasetonów umożliwia ich zastosowanie w każdych warunkach. Zaletą plexi jest między innymi odporność na działanie UV, dzięki której materiał nie blaknie i nie żółknie pod wpływem słońca. Warto wspomnieć również o wytrzymałości dotyczącej ściskania i rozciągania – szkło akrylowe jest niezwykle trwałe. Ograniczeniem jest rozmiar pleksiglasu – do trzech metrów długości. W przypadku dłuższych kasetonów możliwe jest zastosowanie lica z poliwęglanu komorowego (dł. do 6 mb).
KASETONY Z LICEM Z PLEXI / POLIWĘGLANU KOMOROWEGO (pow. 3 m długości)

KASETONY PODŚWIETLANE Z LICEM Z ELASTYCZNYM

Kasetony reklamowe z ramą aluminiową i licem z tkaniny winylowej. Grafika kasetonu drukowana jest bezpośrednio na winylu. Stosujemy oświetlenie modułami LED lub świetlówkami.
Zaletą tego rodzaju kasetonu jest nieograniczony rozmiar lica – nawet przy dużej powierzchni reklamowej panel jest lekki, gdyż waży kilka razy mniej niż płyta plexi, dzięki czemu konstrukcja nośna jest znacznie tańsza. Istnieje możliwość wielokolorowego druku, przez co kasetony podświetlane są jeszcze bardziej atrakcyjne. Powierzchnia wykonanej w ten sposób reklamy jest gładka, a aluminiowa rama umożliwia wymianę lica na nowe bez konieczności kupowania całego kasetonu.

KASETONY REKLAMOWE Z DIBONDU

Kasetony wykonane z warstwowej płyty typu dibond to także kasetony podświetlane. W takim rodzaju paneli grafika jest frezowana i tylko ona jest podświetlona. Tego rodzaju reklama prezentuje się doskonale zarówno w dzień, jak i w nocy. Kasetony reklamowe z dibondu zazwyczaj nie wymagają malowania. Warto zaznaczyć, że jest to materiał odporny na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz czy promienie UV.
Kaseton Pan Popi

Kaseton Signore

Krótko o nas

Nasza firma z rynkiem reklamy jest związana od lat 90-tych. Widzimy jak rynek reklamowy ewoluuje, jak zmienia się na naszych oczach. Staramy się być na bieżąco z nowościami ale pamiętamy również o technologiach sprawdzonych , które po dziś dzień cieszą swoją prostotą i nietuzinkowością.

Witek Reklamy 2019 © Realizacja: ZN Direct