LITERY PRZESTRZENNE

Litery 3D

Naszym sztandarowym produktem są litery przestrzenne 3D. Wykonujemy je zarówno w innowacyjnej technologii, używając ploterów frezujących czy zaginarki do liter z taśmy aluminiowej, jak i również metodami tradycyjnymi w przypadkach, gdy nowoczesność nie daje rady.

Używamy różnych materiałów: aluminium, stali ocynkowanej, blachy cynkowej, taśm aluminiowych i innych – w zależności od wyboru litery reklamowe 3D kleimy, spawamy, przykręcamy lub lutujemy.

Litery przestrzenne do dekoracji

Wykonywane przez naszą firmę litery przestrzenne mogą być podświetlane różnokolorowymi diodami LED lub szkłem neonowym, co dodatkowo podkreśla ich walory estetyczne. Tworzymy zarówno elementy do powieszenia na ścianie, jak i stojące – szeroki wybór to atut przygotowanej przez naszą firmę oferty. Litery 3D na ścianę to wspaniała dekoracja biura, pokoju lub sali podczas imprezy okolicznościowej. Tego rodzaju ozdoba może też służyć jako reklama – litery przestrzenne przykuwają wzrok i są doskonale widoczne zarówno w dzień, jak i w nocy. Wykonujemy litery reklamowe w różnych stylach – od prostej typografii, aż po fantazyjne kształty. Jeśli wyrażą Państwo taką potrzebę, możemy doradzić, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej.

Cena liter 3D uzależniona jest od kilku czynników: wielkości i kształtu, materiału, z jakiego chcemy je wykonać, jak również rodzaju oświetlenia.

Litery z blachy aluminiowej. Podświetlane.

Litery 3d Warszawa

Litery z blachy aluminiowej. Podświetlane.

Litery przestrzenne Warszawa

Litery z blachy aluminiowej. Podświetlane.

Litery Warszawa

Litery z blachy aluminiowej. Podświetlane.

Litery przestrzenne
logo reklamy witek

Krótko o nas

Nasza firma z rynkiem reklamy jest związana od lat 90-tych. Widzimy jak rynek reklamowy ewoluuje, jak zmienia się na naszych oczach. Staramy się być na bieżąco z nowościami ale pamiętamy również o technologiach sprawdzonych , które po dziś dzień cieszą swoją prostotą i nietuzinkowością.

Witek Reklamy 2021 Warszawa © Realizacja: ZN Direct