LITERY PODŚWIETLANE

Litery świetlne

Przestrzenne szyldy w postaci wycinanych liter to ciekawa alternatywa dla klasycznych tablic. Produkujemy je z wielu materiałów: blachy aluminiowej ciętej laserowo lub frezowanej, a następnie spawanej metodą MIG oraz stali kwasoodpornej. Podświetlane litery tworzymy także z pleksi, inaczej zwanej szkłem akrylowym, które jest wysoce odporne na rozciąganie i ściskanie. Oprócz tego plexiglas cechuje wytrzymałość na promienie ultrafioletowe, dzięki czemu reklama nie żółknie i nie blaknie. Litery podświetlane profesjonalnymi modułami LED doskonale prezentują się zarówno w środku dnia, jak i po zmroku – zamontowane w dobrym miejscu będą widoczne nawet z bardzo dużej odległości.

Z tego rozwiązania korzysta wiele firm i marek, w tym właściciele budynków zlokalizowanych w Warszawie, okolicach, a także w innych większych oraz mniejszych miastach. Dołącz do tego grona i Ty! Zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie spersonalizowane litery podświetlane, które zachwycą Cię jakością wykonania. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyciąć nie tylko litery świetlne, ale również logo danej marki czy instytucji.

Kolorowe litery podświetlane

W ofercie dostępne są litery świetlne płaskie i przestrzenne. Na swoim koncie mamy wiele realizacji, z którymi można zapoznać się na naszej stronie internetowej. Z powodzeniem wykonujemy litery podświetlane różnej wielkości dla przedsiębiorstw przemysłowych, małych firm czy instytucji publicznych. W naszym portfolio znajdziesz przestrzenne napisy i logo tworzone między innymi dla służb mundurowych oraz spółek związanych z ochroną środowiska czy użytecznością publiczną. Nie boimy się wyzwań i chętnie pomożemy znaleźć optymalne rozwiązania. Nasze litery podświetlane rozświetlą filie w Warszawie i każdym innym miejscu, w którym się znajdują.

logo reklamy witek

Krótko o nas

Nasza firma z rynkiem reklamy jest związana od lat dziewięćdziesiątych. Widzimy, jak rynek reklamowy ewoluuje i zmienia się na naszych oczach. Staramy się być na bieżąco z nowościami, ale pamiętamy również o technologiach sprawdzonych, które po dziś dzień cieszą swoją prostotą i nietuzinkowością.

Witek Reklamy 2021 Warszawa © Realizacja: ZN Direct