Usługi

Neony
To jedna z wielu technologii wytwarzania reklam świetlnych, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Rury neonowe zawierają w sobie mieszaninę gazów: argonu, neonu oraz ciekłej rtęci. Pod wpływem napięcia emitują światło. Rury neonowe mogą być wygięte na prawie dowolny kształt litery bądź znaku graficznego.

 


Pylony reklamowe i totemy reklamowe
Pylony reklamowe oraz totemy są interesującą i nowoczesną formą reklamy przestrzennej. Najczęściej służą do oznakowania stacji paliw.
Reklamy takie z racji swoich gabarytów są dobrze postrzegalne przez potencjalnych klientów.

 


Kasetony

Kasetony reklamowe są jedną z najefektywniejszych i najpopularniejszych form reklamy świetlnej oraz stosunkowo niedrogich.
Mogą występować w wersjach jedno lub dwustronnych. Grafika realizowana jest za pomocą wydruku lub wycinana z folii samoprzylepnej.

 


Tablice reklamowe i billboardy
Tablice reklamowe to jedna z najpopularniejszych form reklamy.
Konstrukcję tablicy wykonujemy z odpornej na rdzę blachy ocynkowanej. Wydruk solwentowy pokryty jest laminatem dzięki czemu staje się odporny na warunki atmosferyczne.Litery przestrzenne
Litery przestrzenne są jedną z najciekawszych form reklamy wizualnej. Mogą tworzyć napisy lub całe logotypy. Ta forma reklamy może być wykorzystywana zarówno na zewnętrznych elewacjach budynków jak i wewnątrz pomieszczeń. Litery przestrzenne mogą świecić przodem, tyłem lub zarówno przednią jak i tylną stroną. Podświetlenie liter realizujemy za pomocą neonów wysokonapięciowych lub diód LED.


reklama-witek wydrukiWydruki
Reklamy świetlne to wszelkie formy identyfikacji wizualnej mające na celu skierowanie uwagi klienta na firmę także wtedy gdy jest noc.

logo reklamy witek

Krótko o nas

Nasza firma z rynkiem reklamy jest związana od lat dziewięćdziesiątych. Widzimy, jak rynek reklamowy ewoluuje i zmienia się na naszych oczach. Staramy się być na bieżąco z nowościami, ale pamiętamy również o technologiach sprawdzonych, które po dziś dzień cieszą swoją prostotą i nietuzinkowością.

Witek Reklamy 2021 Warszawa © Realizacja: ZN Direct