TABLICE REKLAMOWE

Konstrukcje reklamowe wielkoformatowe

Na zamówienie wykonujemy także tablice ze stali ocynkowanej. Konstrukcje reklamowe wielkoformatowe to jedna z najpopularniejszych form prezentacji firmy. Aby nasze szyldy reklamowe wyróżniały się jeszcze większą trwałością, stosujemy wydruk solwentowy, który następnie pokrywamy laminatem. Wykorzystujemy tylko wysokiej jakości materiały, dzięki czemu każda stworzona przez naszą firmę reklama 3D wyróżnia się doskonałym wyglądem przez bardzo długi czas.

Szyldy podświetlane i loga reklamowe

W naszej ofercie dostępne są także szyldy podświetlane, które podobnie jak logo reklamowe 3D doskonale prezentują się po zmierzchu. To idealny sposób na wypromowanie swojej działalności i dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Szyldy reklamowe mogą przedstawiać logo lub nazwę przedsiębiorstwa – najlepiej prezentują się na elewacji budynku, będącego siedzibą firmy. Konstrukcje reklamowe wielkoformatowe mogą nie tylko znajdować się na ścianie, ale również być wykonane jako wolnostojące bilbordy. Dobór odpowiedniej technologii produkcji zależy od preferencji i potrzeb Klienta.

Skuteczna reklama 3D

Chętnie udzielamy niezbędnych informacji i odpowiadamy na wszelkie pytania, aby powstałe logo reklamowe 3D czy szyldy podświetlane spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię reklama 3D, czy billboard, wśród naszych usług z pewnością znajdziesz najlepsze rozwiązanie.

Krótko o nas

Nasza firma z rynkiem reklamy jest związana od lat 90-tych. Widzimy jak rynek reklamowy ewoluuje, jak zmienia się na naszych oczach. Staramy się być na bieżąco z nowościami ale pamiętamy również o technologiach sprawdzonych , które po dziś dzień cieszą swoją prostotą i nietuzinkowością.

Witek Reklamy 2019 © Realizacja: ZN Direct