LITERY PRZESTRZENNE

Litery 3D

Litery przestrzenne są naszym sztandarowym produktem. Wykonujemy je zarówno w nowoczesnej technologii, używając ploterów frezujących czy zaginarki do liter z taśmy aluminiowej, jak również działamy metodami tradycyjnymi w przypadkach, gdy nowoczesność nie daje rady.
Wykonujemy je z różnych materiałów: aluminium, stali ocynkowanej, blachy cynkowej, taśm aluminiowych i innych. W zależności od użytych materiałów litery 3D kleimy, spawamy, przykręcamy lub lutujemy.

Litery przestrzenne do dekoracji

Wykonywane przez naszą firmę litery przestrzenne mogą być podświetlane różnokolorowymi diodami LED lub szkłem neonowym, co dodatkowo podkreśla ich walory estetyczne. Wykonujemy elementy do powieszenia na ścianie, jak i stojące – szeroki wybór to atut przygotowanej przez naszą firmę oferty. Litery 3D to doskonała dekoracja biura, pokoju lub sali podczas imprezy okolicznościowej.
Cena liter uzależniona jest od kilku czynników: wielkości i kształtu, materiału, z jakiego chcemy je wykonać, jak również oświetle

Litery z blachy aluminiowej. Podświetlane.

Litery 3d Warszawa

Litery z blachy aluminiowej. Podświetlane.

Litery przestrzenne Warszawa

Litery z blachy aluminiowej. Podświetlane.

Litery Warszawa

Litery z blachy aluminiowej. Podświetlane.

Litery przestrzenne

Krótko o nas

Nasza firma z rynkiem reklamy jest związana od lat 90-tych. Widzimy jak rynek reklamowy ewoluuje, jak zmienia się na naszych oczach. Staramy się być na bieżąco z nowościami ale pamiętamy również o technologiach sprawdzonych , które po dziś dzień cieszą swoją prostotą i nietuzinkowością.

Witek Reklamy 2019 © Realizacja: ZN Direct