LITERY PODŚWIETLANE

Litery świetlne

Przestrzenne szyldy w postaci wycinanych liter to ciekawa alternatywa dla klasycznych tablic. Produkujemy je z wielu materiałów: blachy aluminiowej ciętej laserowo lub frezowanej, a następnie spawanej metodą MIG, stali kwasoodpornej, plexi. Litery podświetlane profesjonalnymi modułami LED doskonale prezentują się zarówno w środku dnia, jak i po zmroku – zamontowane w dobrym miejscu będą widoczne nawet z bardzo dużej odległości. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyciąć nie tylko litery świetlne, ale również logo danej marki czy instytucji.

Kolorowe litery podświetlane

W ofercie dostępne są litery świetlne płaskie i przestrzenne. Na swoim koncie mamy wiele realizacji, z którymi można zapoznać się na naszej stronie internetowej. Z powodzeniem wykonujemy litery podświetlane różnej wielkości dla przedsiębiorstw przemysłowych, małych firm czy instytucji publicznych. Nie boimy się wyzwań i chętnie pomagamy naszym klientom znaleźć jak najbardziej optymalne rozwiązania.

Litery przestrzenne GEO

Litery świetlne warszawa

Litery przestrzenne Pgk

Litery podświetlane Warszawa

Logo i litery przestrzenne

Litery świetlne - podświetlane Warszawa

Krótko o nas

Nasza firma z rynkiem reklamy jest związana od lat 90-tych. Widzimy jak rynek reklamowy ewoluuje, jak zmienia się na naszych oczach. Staramy się być na bieżąco z nowościami ale pamiętamy również o technologiach sprawdzonych , które po dziś dzień cieszą swoją prostotą i nietuzinkowością.

Witek Reklamy 2019 © Realizacja: ZN Direct