KASETONY i GABLOTY reklamowe

Kasetony reklamowe

KASETONY Z LICEM Z PLEXI

Kasetony reklamowe z ramą aluminiową i licem z pleksiglasu lub poliwęglanu komorowego – to tani i efektowny rodzaj reklamy. Mocna i trwała konstrukcja kasetonów umożliwia ich zastosowanie w każdych warunkach. Ograniczeniem jest rozmiar pleksiglasu – do trzech metrów długości. W przypadku dłuższych kasetonów możliwe jest zastosowanie lica z poliwęglanu komorowego (dł. do 6 mb).
KASETONY Z LICEM Z PLEXI / POLIWĘGLANU KOMOROWEGO (pow. 3 m długości)

KASETONY PODŚWIETLANE Z LICEM Z ELASTYCZNYM

Kasetony reklamowe z ramą aluminiową i licem z tkaniny winylowej. Grafika kasetonu drukowana jest bezpośrednio na winylu. Stosujemy oświetlenie modułami LED lub świetlówkami.
Zaletą tego rodzaju kasetonu jest nieograniczony rozmiar lica – nawet przy dużej powierzchni reklamowej panel jest lekki, dzięki czemu konstrukcja nośna jest znacznie tańsza. Możliwość wielokolorowego druku, przez co kasetony podświetlane są jeszcze bardziej atrakcyjne.

KASETONY REKLAMOWE Z DIBONDU

Kasetony wykonane z warstwowej płyty typu dibond to także kasetony podświetlane. W takim rodzaju paneli grafika jest frezowana i tylko ona jest podświetlona. Tego rodzaju reklama prezentuje się doskonale zarówno w dzień, jak i w nocy. Kasetony reklamowe z dibondu zazwyczaj nie wymagają malowania.

Kaseton Pan Popi

Kaseton Signore

Krótko o nas

Nasza firma z rynkiem reklamy jest związana od lat 90-tych. Widzimy jak rynek reklamowy ewoluuje, jak zmienia się na naszych oczach. Staramy się być na bieżąco z nowościami ale pamiętamy również o technologiach sprawdzonych , które po dziś dzień cieszą swoją prostotą i nietuzinkowością.

Witek Reklamy 2019 © Realizacja: ZN Direct